Panelové posuvné stěny

TISK

Stínící nebo dělící prvek, tvořený jednotlivými posuvnými panely z textilie.

 Použití:

Výrobek je určen zejména pro komplexní zastínění celého proskleného otvoru bez ohledu na počet oken nebo křídel. Instaluje se zpravidla tak, aby paket shrnutých panelů nebránil ve výhledu. Může být ale použit i jako variabilní dělící příčka v interiéru (např. v lékařství, školství atd.).

 Popis výrobku:

Celé zařízení se skládá ze dvou základních prvků - pojezdového profilu a textilních panelů.

Pojezdový profil:

je hliníkový, extrudovaný, bíle nebo stříbrně lakovaný. Vyrábí se ve 4 variantách - pro 2 až 5 panelů (viz detail). V pojezdovém profilu se pohybují hliníkové lišty. Na ty se potom jednotlivé segmenty přichytí. Shrnování segmentů se provádí nekonečnou šňůrou, ocelovou tyčkou a nebo motorem.

 Panely z textilie:

jsou vlastně samostatné díly látky. V horní části jsou uchyceny do hliníkového lakovaného profilu a v dolní části je vytvořena "kapsa" pro hliníkový lakovaný profil - tzv. "těžítko". Horní profil i těžítko jsou z pohledové strany identické. Používané látky jsou shodné s kolekcí pro textilní rolety, případně pro vertikální žaluzie.

 Způsob ovládání:

Shrnování panelů je možno volit ze čtyř způsobů:
- nekonečnou šňůrou
- ocelovou tyčkou
- motorem
- ručně

 Montáž:

Výrobek je možno instalovat na stěnu i strop. Pro oba způsoby  montáže slouží držáky, na které se pojezdový profil pouze zaklapne. U montáže na stěnu jsou již klipsny připevněny na úhelnících.

Poptávkový formulář
Nejnovější aktuality u nás
NEW markýza MURALTO DS6200

Markýza MURALTO – je revolučním fasádním prvkem vertikální markýzy s dvojím využitím. Integrace dvou prvků.

28. 02. 2014
Archiv novinek
Dodavatelé
Copyright © 2019 - VJŠ.cz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.