Sítě proti hmyzu

TISK

Síť je vyrobena z hliníkového extrudovaného profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, což ji dodává dlouholetou trvanlivost.


Síť je možno uchytit buď na obrtlíky nebo v případě plastových oken na Z háčky, které umožňují uchycení sítě na okno bez jakéhokoliv vrtání.


Novinkou je extrudovaný profil s lemem, který zasedne do rámu okna. Síť z tohoto profilu je montována na háčky, takže nedochází k vrtání do rámu okna a síť dokonale splyne s oknem.
Tam, kde je nutné se dostat z okna ven, je třeba volit rolovací síť nebo plisovanou síť. Celá konstrukce sítě je z hliníkového profilu, který odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám.
Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí, které nabízíme ve variantách na samouzavírací panty, nebo posuvné, boxové či plisé dveřní sítě pro větší rozměry, kdy mohou být tyto tvořeny i několika segmenty.


Klasické a nejvíce využívané dveřní sítě jsou na samouzavírací panty se skrytými magnety, po obvodu celé sítě je dorazový kartáček, síťovina šedá, černá nebo protialergická, profily vždy extrudované barvy standardní nebo v renolitové folii (imitace dřeva) nebo speciálně v požadovaném odstínu RAL.
Upozornění: pokud plánujete montáž předokenních rolet je dobré zvážit využití integrovaných sítí proti hmyzu, kdy je využit jeden box a vodící nohy mají dva pojezdy jeden pro roletové lamely, druhý pro síť proti hmyzu.

 

Poptávkový formulář
Nejnovější aktuality u nás
Archiv novinek
Dodavatelé
Copyright © 2023 - VJŠ.cz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.