O nás

TISK

Firma Jiří Štorek – VJŠ vznikla v roce 1990 jako montážní firma kovotěsu. Postupně přešla k montáži švédského frézovaného těsnění obchodního názvu Euro-Strip, kterým se zabývá dodnes.

 

K montáži těsnění přibyly prodej a montáž hliníkových horizontálních a vertikálních žaluzií. Poptávka se velice rychle rozšiřovala a s tím i námi nabízený sortiment na veškerou stínící, dekorační a protisluneční techniku: žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu atd..

 

Neexistuje téměř žádný požadavek, kterému bychom nebyli schopni vyhovět s ohledem na výrobní a realizační možnosti.

V současné době reciprocitně spolupracujeme s předními českými a zahraničními obchodními partnery, stavebními firmami,  projektanty a designery.

 

Veškerý sortiment je zakázkovou výrobou. Je možné bez nadsázky říci: "Co kus to originál."

 

S odvoláním na 20 let zkušeností v oboru a velice individuální, profesionální přístup k zákazníkovi, naše společnost získala řadu certifikačních osvědčení v oboru prodeje a montáže stínící techniky.

 

V roce 2008 firma Jiří Štorek – VJŠ  změnila právní subjektivitu na společnost s ručením omezením, která převzala veškeré povinnosti a závazky, čímž deklarujeme svoji solidnost vůči zákazníkům. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

 

Naším cílem je spojený zákazník, vysoká kvalita zboží a služeb. Z tohoto důvodu nabízíme profesionální poradenství, které napomáhá při výběru nejvhodnějšího sortimentu tak, aby splnilo veškerá Vaše očekávání. Poradenství poskytujeme v sídle naší společnosti nebo po dohodě na místě realizace. Přivezeme s sebou fyzické vzorky, katalogy materiálů a barevných odstínů.

 

Součástí poradenství je samozřejmě zaměření a cenová kalkulace zdarma.

 

Bude nám ctí, pokud oslovíte naší společnost. Těšíme se na Vás.

 
 
Poptávkový formulář
Nejnovější aktuality u nás
Archiv novinek
Dodavatelé
Copyright © 2023 - VJŠ.cz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.