Vertikální žaluzie

TISK

Vertikální žaluzie dodáváme standardně na vodícím profilu systému "V 34" nebo EOS.

 

Šíře horního profilu je 4 cm, výška 2,5 cm. Lamely jsou vyrobeny v šíři 127 mm nebo 89 mm. Katalogová nabídka obsahuje v současné době více než 500 látek, dále PVC lamely 89 mm v 16-ti barevných provedeních a skladba 88 % PVC a 12 % polyesteru pro PC pracoviště též v šíři 89 mm.

 

Využití: především do kanceláří, hotelů, společenských prostor, ordinací, pracovních provozů, bytů, zimních zahrad atd. plně nahrazují okenní závěsy nebo opticky rozdělují části místnosti.

 

Jednoduchá montáž, jednoduché ovládání je prováděno řetízkem, který lamely otáčí do Vámi požadované polohy a provázkem, který opět stahuje lamely do Vámi určeného bodu. Možnosti i dálkového ovládání s motorkem, které doporučujeme na mechanice HUNTER DOUGLAS.

 

Maximální šíře žaluzie je 6 m nebo šíře 5 m a výška 4 m. Při větších šířích lze spojit více kusů žaluzií k sobě. viz typy ovládání vertikálních žaluzií.

 

Vertikální žaluzie jsou velice kompatibilní a jsou schopny zastínit nejrůznější okenní šikminy, oblouky a atypické prostory.

Soubory ke stažení

Poptávkový formulář
Nejnovější aktuality u nás
Archiv novinek
Dodavatelé
Copyright © 2023 - VJŠ.cz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.