Lockscreen

TISK

Venkovní roleta LOCKSCREEN je určena pro zastínění interiérů bez omezení průhledu z okna.Optimalizuje sluneční záření dříve než pronikne k oknům. Při slunečných dnech šetří náklady na klimatizaci.

 

Exteriérová roleta Lockscreen je jedinečná svojí velkou odolností proti vnějším vlivům. Roleta je vyrobena z válcovaného nebo extrudovaného hliníkového boxu. Látka je uchycena, napnuta a vedena ve speciálních vodících lištách. Díky tomu je extrémně stabilní a vysoce odolná proti silnému větru. Udávaná hodnota je do 60 km/hod. Systém ZIPu zajišťuje dokonalé vypnutí látky, kterou umocňuje ocelová zátěž.

 

Látky Screen (skelná vlákna potažená PVC vrstvou) a Soltis (polyesterová vlákna s PVC vrstvou) podle svého barevného složení splňují požadavky investora na reflexi (odraz) záření Rs, transmisi (propustnost) slunečního záření Ts, absorpci záření As, prostupnost světelného spektra Ts.

 

Roleta Screen je ovládána klikou nebo motoricky s mechanickým nebo elektronickým nastavením koncových poloh vč. rádiového. Instalovaný příkon 20-220 W.

Přípustná okolní teplota -20 až +70 C.

ČSN EM 13561+A1

Roleta současně slouží jako ochrana proti obtížnému hmyzu.

 

Screenové rolety umožňují realizaci i velkých rozměrů.

 

Barevné provedení profilů. Lze i v RAL nebo v renolitové folii ořech a zlatý dub.

Poptávkový formulář
Nejnovější aktuality u nás
Archiv novinek
Dodavatelé
Copyright © 2023 - VJŠ.cz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.