Screenové rolety

TISK

Venkovní rolety SCREEN patří mezi moderní a spolehlivé stínící systémy zajišťující příjemnou teplotu v interiéru, optimální světelné podmínky pro práci i odpočinek. Výrazně šetřící finanční náklady na klimatizaci. Protože jsou venkovní rolety vystaveny všem vnějším vlivům a klimatickým změnám proto jsou na ně kladeny zvýšené nároky jak na kvalitu konstrukcí tak i použitých materiálů.

 

Navíjecí toče jsou z ocele nebo hliníkové slitiny, pro kazety. Spodní a vodící profily jsou z hliníku chráněného vypalovaným lakem v barvě lze i v barvě dle Vašeho přání. Také kotevní prvky (příchytky) jsou zesíleny pro extrémní zátěž

 

Látka rolety je tkána ze skelného vlákna obaleného ochranným povlakem PVC. Díky této kombinaci je Screen extrémně pevný, omyvatelný, odolný proti vlhkosti, vysoké i nízké teplotě a práchnivění. Je barevně stálý, těžce vznětlivý, antistatický, antialergický a odolný vůči UV záření. Především má však nepřekonatelné tepelně-izolační vlastnosti.

 

Screen se vyrábí v mnoha barvách a v různých hustotách tkaní. V závislosti na kombinaci těchto faktorů dokáže zadržet až 92% slunečního tepelného záření a uspořit až 40% nákladů na klimatizaci. Velkou výhodou rolety se Screnem je, že podle hustoty tkaní umožňuje větší čí menší průhled ven a zachovává kontakt s okolním světem.

 

Možnost potisku.

Poptávkový formulář
Nejnovější aktuality u nás
Archiv novinek
Dodavatelé
Copyright © 2023 - VJŠ.cz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.